KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15285289

nr 1528 5289

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Gossporträtt, monogramsignerad 1863. Blandteknik, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 mars 2023
kl 18:37:48

20/3 18:18:11 1      Vinnande bud