KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15285289
nr 1528 5289
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Gossporträtt, monogramsignerad 1863. Blandteknik, 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:37:48
20/3 18:18:11